Hurner.sk
potrubárske dni v prahe

HÜRNER zváračka na tupo CNC ECO+ 2.0 Hydraulic

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

HÜRNER zváračka na tupo CNC ECO+ 2.0 Hydraulic

Plnoautomatická zváračka HÜRNER CNC ECO 2.0 so systémom BLUETOOTH je špičkové, počítačom riadené zariadenie na zváranie plastových rúr na tupo, vyvinuté v zmysle príslušných smerníc a noriem pre strojové zariadenia č. 2006/42/ES v znení neskorších predpisov. Zariadenie umožňuje spájanie rúr s vonkajším priemerom 40 až 1600 mm v prevedení 12 veľkostných modelov rámu zariadenia.

Vo verzii CNC ECO + 2.0 sú zariadenia vybavené špičkovým snímacím systémom HDC (HÜRNER Distance Control/riadenie vzdialenosti) pre presné overenie a riadenie parametrov a procesu zvárania. Vhodné pre plynárenské firmy.
Zváračky sú vybavené hydraulickou riadiacou jednotkou CNC s ochranou IP 54, pričom kryt jednotky odolá tlaku do 220 bar. Na hydraulickú riadiacu jednotku sa napája vyhrievacie teleso s teflonovým povrchom a zarovnávací elektrický hoblík, spolu s robustným upínacím rámom.

Všetky zváračky HÜRNER CNC ECO môžu byť dodatočne na želanie rozšírené o hardvérový monitor vstupného napätia, ktorý dokáže príslušné hodnoty aj zaznamenávať.

Riadenie a kontrola teploty a tlaku vyhrievacieho telesa aj hydrauliky je v celom procese zvárania naimplementované presne v zmysle príslušných noriem (DVS, UNI, WIS, NEN, atď.). Všetky parametre zvárania, použité pri zhotovení zvaru sú monitorované počas celého trvania procesu a ukladajú sa do internej pamäte zariadenia s kapacitou 10 000 protokolov.

Jedinečnou vlastnosťou zariadenia (prvýkrát použitou v oblasti zvárania na tupo) je to, že pre identifikáciu zvárača a riadenie prístupu sa nemusia používať čiarové kódy a skenery, ale hydraulická a riadiaca jednotka získava údaje prostredníctvom technológie RFID, ktorá je spoľahlivá a je veľmi jednoduchá na obsluhu.

Samozrejme, osvedčené čítacie skenovacie pero a ručný skener sú naďalej súčasťou príslušenstva. Všetky zariadenia HÜRNER CNC ECO majú USB port pre stiahnutie zváracích údajov na USB kľúč vo forme stručného alebo podrobného protokolu vo formáte PDF, resp. pre archiváciu vo formáte HÜRNER DataWork.


tlacidlo na zvaracke


Ovládacie tlačidlo pohybu

Praktické ovládacie tlačidlo pohybu na ráme zariadenia umožňuje ovládať zváračku (ďalší krok), aj keď zvárač nestojí pri riadiacej jednotke. To umožňuje komfortné ovládanie bez nutnosti pohybu medzi hydraulickou/riadiacou jednotkou a rámom zariadenia.


hurner zvaracka na tupo stitok


Tlačiareň samolepiacich štítkov a označovanie zvarov

Pomocou tlačiarne samolepiacich štítkov je možné jednoducho a trvanlivo označiť každý zvar. Tlačiareň vytlačí plastový štítok odolný voči zotretiu, ktorým označíte rúru alebo tvarovku pri zvare.


hurner zvaracka na tupo displej


Predný panel

Zváračka je vybavená znakovým displejom budúcej generácie s vysokým rozlíšením a s rozšíreným teplotným rozsahom. Nová klávesnica GT umožňuje pohodlné zadávanie informácií pre popis zákazky, stavby, zvaru na budúcu archiváciu.


Technické parametre plnoautomatických zváračiek na tupo HÜRNER CNC ECO 2.0

Automatické protokolovanie zvarov10,000 protokolov
Vstup údajovCez RFID transpondér, ručne, cez skener čiarových kódov*
Samokontrola systémuHardwarové monitorovacie zariadenie vstupného napätia* vrátane nahrávania dát, kontroly systému, počítačom riadenej správy údržby s nahrávaním
Systém monitoringu zváraniaZvárací tlak, doba zvárania, teplota prostredia, vstupné napätie, riadenie pamäte, prevádzková teplota motora, teplota vyhrievacieho telesa, manažment plánovanej údržby, pohyb/posuv pri zváraní
Ukladané informácie32 alfanumerických znakov pre číslo zákazky, identifikačný kód zvárača podľa normy ISO získaný technológiou RFID, 20 a 15 alfanumerických znakov pre ďalšie dáta, kódy rúr podľa normy ISO, údaje tvaroviek, dĺžka rúr, poveternostné podmienky, meno spoločnosti inštalujúcej potrubie, číslo spoja, inventárne číslo, zobrazenie spoločnosti vykonávajúcej údržbu.
Normy zváraniaDVS, WIS, SEDIGAS, UNI, UNI, NEN a iné na požiadanie
Výstup údajovPort USB A pre prenos zváracích údajov na USB pamäťové médium vo forme krátkeho alebo podrobného protokolu vo formáte PDF alebo tlačiareň štítkov, vrátane ponuky na tlač štítkov; Prenos údajov je tiež možný vo formáte HÜRNER DataWork. Zariadenia CNC ECO 2.0 poskytujú ponuku na sťahovanie dát s voľbou rozsahu dátumov, s voľbou čísla zákazky a stiahnutím všetkých protokolov uložených v pamäti.
JazykyDE, EN, FR, BG, CS, ZH, NL, FI, GR, IT, NO, RO, SK, TR, RU, ostatné dostupné na požiadanie
DisplejRobustný displej s vysokým rozlíšením a širokým teplotným rozsahom, s veľkosťou písma 8 mm a diagramom zvárania s indikátormi LED.
OstatnéPrepínanie klávesnice, možnosť náhľadu protokolov na displeji prostredníctvom ponuky, vrátane možnosti vyhľadávania, funkcia ViewWeld, interaktívne ovládacie tlačidlo na ráme zariadenia, špeciálne zálohovanie pamäte.
Normy, schválenie, kvalitaSmernica pre strojové zariadenia 2006/42/ES (v znení neskorších predpisov), DVS 2207, WEEE reg. č. DE74849106, ISO 9001:2008, zodpovedá ustanoveniam RoHS
Záruka poskytovaná výrobcom12 mesiacov

* voliteľné

Technické špecifikácie
Pripojenie BLUETOOTH
Rýchly, jednoduchý a bezpečný prenos zváracích protokolov cez bluetooth vo formáte pdf alebo hurner datawork formáte. okrem parametrov zvárania sú prenášané aj akékoľvek požadované sledovateľné dáta, ako napríklad id kód zváračky, číslo zákazky súradnice gps. výsledkom bezpečne uložené ku ktorým máte prístup len vy nikto iný.

HURNER - zváračky na plastové rúry

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha

demo naradie

Služby pre vás:
Sledujte nás:
katalog zváračiek HURNER

Kompletný katalog zváračiek HURNER

ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In