Hurner.sk

Aké výhody ponúka zváračka HST 300 Pricon 2.0?

Po 40 rokoch skúseností prišla na trh inovatívna najvyššia rada zváračky elektrotvaroviek s novou inventorovou technológiou, ktorá nahradila transformátor. Zváračka HST 300 Pricon 2.0 je tak výkonnejšia ale zároveň aj ľahšia než bežné modely. Iba 11kg. Je vhodná na zváranie rúr až do Ø 1600 mm a GPS pre zadávanie presnej polohy zvaru.

hurner

Najvyššia trieda zváračiek elektrotvaroviek HURNER HST 300 PRICON je napeckovaná užitočnými funkciami a novými technológiami. Najnižšia hmotnosť v triede 11kg a napriek tomu najvyšší zvárací výkon. Odolné telo zváračky aj robustné káble zabezpečujú dlhovekosť a nízke prevádzkové náklady aj v ťažkých podmienkach staveniska. 5 metrový sieťový kábel aj 4 metrový zvárací kábel umožňujú pohodlný rozsah pohybu v mieste pracoviska. Zváračky elektrotvaroviek HURNER sú známe veľmi jednoduchou obsluhou a ešte jednoduchším prenosom zváracích protokolov cez USB alebo Bluetooth už v PDF formáte do smartfónu alebo do počítača. GPS umožňuje lokalizáciu polohy zvaru do zváracieho protokolu.

Ergonomická rukoväť a telo zváračky

Prepracovaná, ergonomicky optimalizovaná rukoväť umožňuje pohodlné prenášanie zváračky aj pri náročnej polohe pracoviska. Rukoväť je uspôsobená aj pre zmotanie všetkých napájacích káblov.

Vstavané GPS a Bluetooth

Súčasťou je integrovaný GPS prijímač, ktorý umožňuje do protokolov zadávať presnú polohu zvaru. To následne uľahčuje jeho dohľadávanie.

Aplikácia WeldTrace a Bluetooth

hurner

Ďalšou výhodou HST 300 Pricon 2.0 je výkonná ponuka sťahovania údajov. HÜRNER aplikácia WeldTrace umožňuje pohodlný a priamy prenos všetkých dát o zváraní cez Bluetooth vo formáte PDF, a iných formátoch, s ktorými viete pracovať.

Vstavané Bluetooth umožňuje rýchly a pohodlný prenos protokolov. Nie je potrebný žiadny manuálny prenos cez USB.

Pridajte k vyššie uvedenému novú schopnosť skenovania QR kódu aplikácie WeldTrace a komplexné sledovanie všetkých informácií o projekte a zváraní je a dané aj roky po použití zváračky.

Nová, vylepšená LED GT klávesnica poskytuje pohodlné zadávanie požadovaných parametrov. Takisto nová obrazovka s vysokým rozlíšením teploty a s rozšíreným rozsahom pracujúci v sivom režime je vybavená dokonca aj možnosťou zobrazenia správ ViewWeld.

V prípade potreby konzultácie volajte 02/60 10 37 21, alebo nás navštívte priamo v sídle firmy v Bratislave alebo oslovte ktoréhokoľvek obchodno-technického zástupcu v jednotlivom kraji.
 
Služby pre vás:
katalog zváračiek HURNER

Kompletný katalog zváračiek HURNER

ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií