Hurner.sk
potrubárske dni v prahe

Aplikácia HÜRNER Weld Trace

Váš projekt, Vaše zváracie údaje, Vaša bezpečnosť

Predstavujeme rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu aplikáciu HURNER na bezpečný a rýchly prenos zváracích protokolov dostupnú pre zváračky elektrotvaroviek a zváračky na tupo.


Aplikácia HÜRNER WeldTrace umožnuje jednoduchý a priamy prenos zváracích protokolov cez Bluetooth vo formáte PDF súboru alebo v HÜRNER DataWork formáte. To znamená jednoduché a rýchle nahrávanie, spravovanie a uloženie informácií o zvaroch a o zákazkách. Dáta sa prenášajú prostredníctvom e-mailu alebo inej služby z vášho mobilu, na server alebo do počítača. Výsledkom sú bezpečne uložené dáta, ku ktorým máte prístup len vy a nikto iný.

Okrem parametrov zvárania sú prenášané aj akékoľvek požadované sledovateľné dáta, ako napríklad ID kód zváračky, číslo zákazky a súradnice GPS. Táto funkcia je k dispozícii na modeloch HST 300 Print + 2.0HST 300 Pricon 2.0, HCU 300 a zváračky na tupo CNC ECO 2.0 a CNC ECO+ 2.0.

Aplikácia umožnuje jednoduché stahovanie dát cez Bluetooth alebo skenovaním čiarových kódov. Pridajte k tomu rozšírené funkcie archivačného programu DataWork a máte dokonale uložené a upratané všetky dáta z minulosti.

Pozrite si leták.


ikony aplikacie Hurner
banner aplikacie Hurner

Stiahnuť cez Google Play

Aplikacia na Google Play

Stiahnuť cez App Store

Aplikacia v AppStore

 

demo naradie

Služby pre vás:
Sledujte nás:
katalog zváračiek HURNER

Kompletný katalog zváračiek HURNER

ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In