Hurner.sk

HÜRNER HWT 160 SW-S zvárací prípravok na výrobu rozdeľovačov

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

HÜRNER HWT 160 SW-S zvárací prípravok na výrobu rozdeľovačov

HÜRNER HWT 160 SW – S je zvárací prípravok na výrobu rozdeľovačov určený pre profesionálne zváranie sedlových tvaroviek na rúru materiálov PP, PP-R a PEHD, pre odbočky vonkajšieho priemeru 20 – 90 mm na priame potrubie vonkajšieho priemeru 40 – 160 mm. Je to ideálna voľba na presnú a efektívnu výrobu prípojok odbočujúcich z potrubia v stiesnených priestoroch, rohoch, alebo pozíciách. Je vhodný na dielenské práce, na sériovú výrobu ale aj na prácu priamo na stavbe. 

Štandardné balenie obsahuje: viacúčelové upínače rúr pre rovné potrubia dimenzie 40 - 160 mm, držiak nástroja kompatibilný s rôznymi akumulátorovými vŕtačkami/skrutkovačmi poháňajúcimi vŕtaciu hlavu a upínače pre sedlové odbočky až po priemer 63 mm.

  • Sedlový nástavec vyhrievacieho telesa má nastaviteľné hodnoty hĺbky zasunutia
  • Pravá a ľavá upínač rúr s meracou pásmom pozície
  • Držiak na akumulátorovú vŕtačku/skrutkovač
  • Základný upínací podvozok vr. voliteľného príslušenstva
  • Precízna výroba jednotlivých dielov až do 160/90 mm
  • Osemhranné vystreďovacie rýchloupínače
HWT 160 SW - S

HWT 160 SW - S:
416-000-000
Rozmery základného upínacieho podvozku (Š × V × H):360 × 650 × 610 mm
Hmotnosť:
21 kg

HWT 160 SW – S vrátane pohyblivých podpier rúrok ľavej a pravej svorky:

HWT 160 SW – S vrátane pohyblivých podpier rúrok ľavej a pravej svorky:416-000-001
Rozmery stroja (Š × V × H): 
2000 × 650 × 610 mm
Hmotnosť:
43 kg

HÜRNER HWT 160 SW–S je profesionálny polyfúzny zvárací prípravok na výrobu rozvádzačov a odbočiek z PP, PP-R a HDPE.  Pomocou HWT 160 SW-S sa do vyvŕtaných dier do hlavného potrubia precízne navaria sedlové tvarovky pre odbočovacie potrubia. Je to ideálna forma konštrukcie rozvodov po technickej stránke aj pre obmedzené priestory na stavbe alebo v technologických zariadeniach, alebo rozvodových skriniach. Prípravok je určený na sériovú výrobu, ale aj na použitie v teréne či na stavbe. 

Základná verzia je vybavená nastaviteľným fixačným stojanom na hlavné potrubie dimenzií 40 až 160mm, ramenom na polohovanie vŕtačky a zváračky a špeciálnymi upínacími čeľusťami na sedlové tvarovky odbočovacích potrubí dimenzií do 63mm.

Upínacie čeľuste sú precízne prispôsobené buď na valcové alebo osemhranné tvarovky a ich výmena pomocou rýchloupínaču je veľmi rýchla a jednoduchá.

Od hlavného nástroja je možné ľahko odmontovať ľavé alebo pravé rameno fixačného stojanu, aby bolo možné zvárať v komplikovaných polohách alebo v stiesnenom priestore priamo na stavbe. 

Pohyb všetkých upínok aj montážnej sady sedlových polyfúznych tvaroviek je zabezpečený ergonomickými kľukami. Navyše je možné kľuku montážnej sady jednoducho vymeniť za akku vŕtačku a pohyb zabezpečiť ňou.

Zvláštnu zmienku si zaslúži šikovné upnutie zváračky a dve nastaviteľné pozície hĺbky zasunutia. Jednoduché vloženie a bezpečné a rýchle vybratie zváračky vrátane centrovania a automatického vysunutia vo fáze prestavenia umožňuje efektívnu a pohodlnú prácu.

Dve nastaviteľné pozície zabezpečujú nielen správnu hĺbku a pozíciu zvaru, ale aj kratšiu dráhu zasunutia a rýchlejšiu prácu.

K dispozícii sú špeciálne upínacie čeľuste pre sedlové tvarovky odbočovacích potrubí s valcovým telom, alebo osemuholníkovým telom. 


HURNER - zváračky na plastové rúry

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Služby pre vás:
Sledujte nás:
katalog zváračiek HURNER

Kompletný katalog zváračiek HURNER

hurner zvaranie na tupo ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In