Hurner.sk

Spoznajte EXACT Infinity! Pílu na rezanie veľkých priemerov rúr "do nekonečna"

Píla EXACT Infinity je navrhnutá na rezanie najväčších rúr na svete. Ide o úplne nový typ systému na rezanie rúr Exact, ktorý využíva reťazový uchopovací mechanizmus. Vďaka flexibilite segmentov reťaze vám umožňuje rezať rúry od priemeru 360mm (14") až "do nekonečna". Vďaka možnosti predĺženia uchopovacích reťazí.

Infinity je k dispozícii v troch rôznych modeloch v závislosti od vašich potrieb. Všetky modely dokážu rezať všetky základné materiály vrátane ocele, nehrdzavejúcej ocele, plastov a liatiny/tvárnej liatiny. Štandardné vybavenie Infinity zahŕňa reťaze na pokrytie rozmerov rúr (vonkajší priemer) od 360 mm (14”) do 1850 mm (73”). Ak potrebujete reťaze na rezanie rúr nad 1850 mm (73”), jednoducho si objednajte ďalšie reťazové segmenty, ktoré sa predávajú v krokoch po 2 m (78”). Štandardné reťaze zariadení pokrývajú najbežnejšie veľké veľkosti rúr.

Exact pipecut infinity

Nové prevedenia píly INFINITY

Pílu EXACT Infinity sme uviedli na trh pred rokom v prvom, štandardnom modeli a odvtedy sme od našich zákazníkov dostali skvelú spätnú väzbu a návrhy. Na základe týchto návrhov sme aktualizovali rezačku Infinity a teraz ju ponúkame v troch rôznych modeloch, aby lepšie vyhovovali vašim potrebám!

VlastnosťInfinity StandardInfinity PlusInfinity Cut+Bevel
Rezanie rúr od 14" (360mm) vyššieÁnoÁnoÁno
Rezanie a úkosovanie liatiny v jednom proceseNieNieÁno
Nastavenie hĺbky rezuNieÁnoÁno
Konštantný posuv s pripojením na vŕtačkuNieÁnoNie

Vysvetlenie k vyššie uvedeným výhodám:

Rezanie od priemerov 14" (360 mm) vyššie: Oceľ, nehrdzavejúca oceľ, plasty, liatina/tvárna liatina.

Rezanie a úkosovanie liatiny v jednom procese: Špeciálny kryt kotúča a kotúč na tento účel sú štandardnou výbavou modelu Cut+Bevel. Model Plus je možné použiť na Cut+Bevel rúry z liatiny/z tvárnej liatiny, ak si potrebné príslušenstvo objednáte samostatne.

Nastavenie hĺbky rezu: Mechanizmus nastavenia hĺbky rezu, ktorý umožňuje rezať rúry v požadovanej hĺbke rezu. Tento mechanizmus umožňuje rezať viacvrstvové rúry. Túto funkciu možno podľa potreby použiť na akékoľvek materiály potrubia. Štandardná výbava len pri modeloch Cut+Bevel a Plus.

Konštantný posuv s pripojením na vŕtačku: Špeciálne príslušenstvo, prevodovka, ktorú možno pripojiť k vŕtačke pre ešte ľahšiu prácu. Štandardná výbava len v modeli Plus. Pre ostatné modely je možné objednať samostatne.


Infinity: Štandardný model

Toto je prvý model série Infinity. Reže rúry rovnakej veľkosti a hrúbky steny ako ostatné modely, ale s niekoľkými výnimkami. Chýba nastavenie hĺbky rezu a prevodovka s prípojkou na vŕtačku. To znamená, že môžete rezať všetky základné materiály rúr, ale bez pekných pokročilých funkcií, ktoré posunú vaše pracovné pohodlie na ďalšiu úroveň.

Exact pipecut infinity

Infinity: Model Cut+Bevel

Tento model reže a úkosuje liatinové rúry len v jednom procese – rovnako ako ostatné modely Cut+Bevel od spoločnosti Exact. K štandardnej výbave patrí špeciálny kryt kotúča a špeciálny úkosový kotúč, ktorý umožňuje premeniť ho na stroj, ktorý reža a úkosuje liatinu v jednom kroku. Bez konkurencie. Tento model obsahuje mechanizmus nastavenia hĺbky rezu. Hĺbku rezu môžete ľahko nastaviť aj počas procesu rezania.

Ak chcete použiť model Cut+Bevel ako rezačku na všetky ostatné materiály – ako model Standard – žiadny problém! Stačí použiť ďalší chránič čepele, ktorý je súčasťou štandardnej výbavy – a správny kotúč pre vami vybraný materiál potrubia. Teraz ste opäť pripravení na štandardné rezanie!

Upozorňujeme, že funkcia Cut+Bevel funguje len pre liatinu/tvárnu liatinu.

EXACT píla infinity mna rezanie veľkých priemerov rúr

Infinity: Plus model

Plus je prémiový model Infinity Standard. Je určený len na rezanie, ale s pokročilými funkciami. Stroj obsahuje mechanizmus nastavenia hĺbky rezu a navyše mechanizmus prevodovky. Mechanizmus prevodovky umožňuje pripojenie aku skrutkovača, čo zase umožňuje vykonávať operáciu rezania rúr s konštantným posuvom.

Vďaka stabilnej rýchlosti posuvu bude zaručený konzistentný výsledok rezania počas celého procesu rezania rúr. Najlepšia časť? Nebudete sa potiť!

EXACT píla infinity mna rezanie veľkých priemerov rúr

Dúfame, že vám táto aktualizácia pomôže urobiť informované rozhodnutie o tom, ktorý model Infinity najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Ak máte ďalšie otázky alebo si chcete objednať, kontaktujte nás.

EXACT Infinity


EXACT Infinity


EXACT Infinity

ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme Vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie

Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
02/60 10 37 21
ant@ant.sk

 
Služby pre vás:
Sledujte nás:
katalog zváračiek HURNER

Kompletný katalog zváračiek HURNER

hurner zvaranie na tupo ant-na-facebooku
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In